Skip to content
Szukaj
Generic filters
Exact matches only

15 komentarzy

  1. Milena
    19 marca 2020 @ 13:44

    Książkę chciałabym dostać, bo siedzę w domu z ASem i ADHDowcem i jak mnie nie dopadnie choroba to…strace marną pensję nauczycielską na zakup następnych książek.

    • kach
      22 marca 2020 @ 10:21

      Pani Mileno, za pierwsze miejsce i za ciężką pracę! Na zdrowie 🙂 Proszę o przesłanie mi danych do wysyłki mailem kachblazejewska@gmail.com

  2. Kamila
    19 marca 2020 @ 15:08

    Ostatnio przeglądałam tą książkę w Empiku i stwierdziłam że fajna i że warto byłoby ja mieć. W obecnej sytuacji moje córki zainteresowały się tematyka wirusów i dopytują o zarazki i bakterie, odpowiadam jak potrafię ale jednak przeczytać i jeszcze pokazać to byłoby coś 🙂 tym bardziej że musiałam zamknąć swój gabinet i spędzamy całe dnie razem, wiec mamy czas i na naukę i na zabawę i chcemy poznać swoje bakterie!!!

    • Milena
      7 lipca 2020 @ 12:26

      Dziękuję bardzo, wiadomość wysłana 🙂

  3. Olga
    19 marca 2020 @ 15:22

    Zanim zacznę krzyczeć na syna – zostaw to, tam są bakterie! – lepiej, żebym poznała je bliżej i nie wciskała dziecku bajek. Bo wygląda na to, że bakterie są spoko i cool, więc czemu by się z nimi lepiej nie poznać i nie zaprzyjaźnić. <3

    • Kasia Stuhr-Błażejewska
      22 marca 2020 @ 10:31

      Przykro mi, chciałabym dać książkę wszystkim – ale nie mogę… Pozdrawiam i trzymam kciuki za następny raz! 🙂 Pozdrowienia dla córek!

  4. Topinambrowe Smaki
    19 marca 2020 @ 19:55

    Pani Kasiu, chyba Pani nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo odmieniła Pani moje życie opublikowaniem kilkanaście miesięcy temu recenzji książki “Człowiek na bakterie” ! Ja, od tamtego wydarzenia ciągle studiuję wiedzę o tym, jak dokarmiać nasze bakterie… udoskonalam moje produkty i poszerzam ofertę. Edukuję dorosłych. Odmieniła Pani moje życie ! Ta książka obudziła moje cudowne przekonanie, że dla Pani dzieci, dla moich wnuków, wiedza zawarta w książce “Poznaj swoje bakterie” będzie wiedzą oczywistą, że taka edukacja kilkulatków da im zdrowe i szczęśliwe życie. dziękuję 🙂

  5. magsta2
    19 marca 2020 @ 20:58

    Raz bakteria zamieszkała
    u człowieka w ciele,
    dokuczała przeszkadzała
    nawet i w niedzielę.

    „Co tu zrobić? kto pomoże?”
    człowiek się kłopocze,
    gdybyś szczepił się mój Drogi
    miałbyś po kłopocie.

    Kasiu, jeśli się spodoba to będzie mi bardzo miło 😉

  6. Karolina
    20 marca 2020 @ 22:35

    Artykuł opublikowałaś w dniu moich urodzin… jak ja mogłam go przeoczyć i zobaczyć go dopiero dziś ?‍♀️ ale powiadają że lepiej późno niż później ?
    Odpowiadając na pytanie dlaczego książka powinna trafić do mnie? Odpowiadam…Moje Córki, niespełna 3 i 5 latka wiedzą co to wirusy i bakterie, w kontekscie złym, choroby, poprzez profilaktykę mycia rąk którą przed nimi sie bronimy…
    A o dobrych bakteriach- wstyd się przyznać- nigdy im nie mówiłam. Sądzę, że w oparciu o książkę i rzetelną wiedzę warto byłoby zaznajomić je i z pozytywną stroną bakterii ? edukacja od najmłodszych lat ?

  7. Ewa
    21 marca 2020 @ 07:08

    Mój niespełna pięcioletni syn od jakiegoś czasu jest żywo zainteresowany szeroko pojętą biologią. Kupiliśmy Mu nawet mikroskop i patrzymy przez niego np. na ziarno piasku, włos, kroplę mleka itd. Dzięki przedstawionej przez Ciebie książce, Synkowi latwiej bylo by zrozumieć wiele zagadnień, a mi latwiej bylo by objaśnić wiele kwestii, o ktore jestem pytana 🙂

    • Kach
      22 marca 2020 @ 10:23

      Książka w nagrodę za inwencję! 🙂 Proszę o przesłanie mi danych do wysyłki mailem kachblazejewska@gmail.com

      • Kasia Stuhr-Błażejewska
        22 marca 2020 @ 10:27

        Wspaniała zabawa z synem – mój Stasiek też swego czasu oglądał WSZYSTKO pod mikroskopem. Przykro mi, chciałabym dać książkę wszystkim – ale nie mogę… Pozdrawiam i trzymam kciuki za następny raz! 🙂

  8. Urszula Gardner
    11 czerwca 2020 @ 14:54

    Pani Kasiu! Dziękuję za dobre słowo o przekładzie 🙂 Bardzo się cieszę, że książkę dobrze się Pani czytało! Taki był zamysł autorek i mój – aby trafiła zarówno do laików, jak i osób już nieco zorientowanych w temacie. Pozdrowienia dla Stasia i Tadzia, którzy może dzięki “Bakteriom” zakochają się w biologii 😉 Żtczę zdrowia.

    • Kasia Stuhr-Błażejewska
      20 czerwca 2020 @ 22:08

      Och jak mi miło! 🙂 Dobre tłumaczenie to prawdziwa sztuka! Pani się udało! 🙂

      • Anonim
        21 września 2020 @ 10:57

        🙂 Zachęcam do sięgnięcia po “Poznaj swoje hormony”. Jest równie ciekawa i już na rynku. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że ze zdrowiem lepiej?